петък, 9 юли 2010 г.

Време за кино

Всеки петък в блога ще пиша за кино. Ще ви показвам какво съм гледала през седмицата и ще научите моето мнение за филма.Няма да ви препоръчвам нищо.Няма да правя критика на нищо.Само ще споделям.А вие сами ще решите дали да гледате или не. Няма да има подбор по известност на актьорите и по години на снимане. Ще има както по-стари, така и по-нови филми.
И така започвам....

Филм- "Заедно, това е"
Това е филм от 2007г. Режисьор е Клод Бери. В ролите ще видите Одри Тоту, Гийом Кане, Лоран Стокер, Франсоа Бертен и др.
Много се радвам, когато видя една обикновенна човешка история представена просто и вълнуващо.Когато гледам филми като този имам чувството, че съм на улицата и историята се развива пред очите ми. Струва ми се, че въпреки гледам кино на монитора, участвам в действието.Актьорите са натурално искрени и ме спечелиха. Определено харесвам филми като този.

1 коментар:

Анонимен каза...

[url=http://www.pi7.ru/zdorove/1844-dieta-kotoraya-povyshaet-muzhskoe-libido.html ]Куда сдать ненужную одежду? [/url]
Оженй сложно определится в сложившейсяф ситуации. Встречаюс с молоденькиа человеком 1,5 года, и все у нас хорошо. У него своя квартира у меня своя, но болшую частй времени, да буквально все время мы проводим у меня. Каждый вечер он вначале заежает домой , а потом с ночовкой ко мне. Отпуска буквально каждыуй день проводим сообща, а в последствии каждый в свою сторону. Три месяца назад я завела диалог о вполне вероятности начатй житй сообща, в одной квартире. Увидела в его глазах испуг, он налепил кучу отмазок, мол строитй я его буду и все в таком духе. Дай мне время, мне нужно привыкнутй к етой мысли. А мне хочется определенности, потому как в данный момент нахожусй в подвешенном состоянии. Вот все пишут, не хочет житй, значит не любит, значит бросит и другую найдет. А он в последствии каждой ссоры первый бежит мерится. Правда за все время так ни разу я от него и не слышала что он меня любит.

Последователи